Zdrowie

Doświadczenie ortopedów przyjmujących w Sports Medic

Doświadczenie ortopedów którzy przyjmują w Sports Medic sprawia, że placówka taka jest z chęcią wybierana przez chorych mających kłopoty z narządem ruchu. Ortopedia Wrocław w tym miejscu zrealizowana jest również z wzięciem pod uwagę chirurgii urazowej. Obejmie operacyjne leczenie stawów, kości oraz więzadeł. Lekarze traumatolodzy w pracy z pacjentami zasugerują się nowoczesnymi technikami terapii kontuzji i schorzeń. Ich duża wiedza i lata praktyki pozwalają na dostosowanie leczenia każdorazowo pod względem konkretnych pacjentów.

Operacje dotyczą zwykle: kolan, barków, ręki, stawu skokowego oraz stopy. Choroby w tej placówce leczone są również z wykorzystaniem iPRF, głównie w schorzeniach z jakimi zmagają się sportowcy. Zaliczają się do nich: łokieć tenisisty, wczesne zmiany zwyrodnieniowe, uszkodzenia więzadeł krzyżowych a także kontuzje mięśni. W placówce mają także miejsce badania preluksacyjne dla dzieci i niemowląt, polegające na analizie stanu układu kostno – biodrowego wraz ze zrobieniem ultrasonograficznego obrazowania bioderek.

Zabiegi ortopedyczne zaliczają się do skomplikowanych zabiegów, z uwagi na to, że aparat kostno – stawowy jest złożony. We wskazanej placówce pacjenci nie muszą się z kolei niczego bać, bo zatrudnieni są w tym obiekcie specjaliści, którzy doskonale radzą sobie z ich przypadkiem medycznym.

Wykwalifikowana kadra ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt i wykonuje zabiegi z uwzględnieniem doniesień z dziedziny ortopedii oraz traumatologii. Specjaliści, jacy pracują w takim miejscu wyspecjalizowani są także w kontuzjach sportowców i osób, które preferują aktywny styl życia. W pierwszej kolejności odbywa się diagnozowanie oraz leczenie chorób narządu ruchu. Dotyczą one: stawów, mięśni i kości. Wykwalifikowani specjaliści ortopedii zajmują się poprawą wad postawy, leczeniem wad rozwojowych narządu ruchu i przywracaniem go do całkowitej sprawności. Przyjmowane są dzieci oraz dorośli. W placówce stosowane są nowoczesne metody leczenia i pacjenci mogą spodziewać się efektami leczenia.