Uroda

Jak pozbyć się skórki pomarańczowej – skuteczne metody

Jeśli kłopot skórki pomarańczowej dręczy cię od lat, to na pewno bezustannie poszukujesz sposobów, to właśnie dzięki jakim twoja skóra będzie zdołała stać się gładka i jędrna.
Jak się okazuje, w żadnym razie nie jest to takie proste, jednakże jest kilka zabiegów, jakie każda z nas ma prawo przygotować nawet we własnym domu lub ewentualnie u zawodowców – sprawdź zabiegi na cellulit Kielce.

Z pewnością pomocna w walce ze skórką pomarańczową ma okazję być tak zwana kąpiel pomarańczowa. Taka kąpiel nie jest kłopotliwa do wykonania, każda z nas w takim razie może odnaleźć chwilę na jej wykonanie. Na początek wlewamy wodę do wanny, po czym dodajemy do niej oliwę z oliwek oraz kilka, kilkanaście kropel olejku pomarańczowego.

Mamy prawo również użyć innego olejku, ważne jest tylko to, aby był to owoc cytrusowy. Woda oczywiście nie powinna być zbyt gorąca. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować kąpiel, która pomoże nam uporać się ze skórką pomarańczową.

Innym zabiegiem, który też możemy zrealizować we własnym domu może być także owocowy peeling. Jego składnikiem także może być olejek z cytrusów, ale tu może także być wyśmienity olej z orzecha laskowego czy oliwa z oliwek. Po peelingu należałoby w skórę wmasować krem zwilżający o właściwościach antycellulitowych.