Zdrowie

Opcje, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus

Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET umożliwione jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu cieszy się sporą renomą, o czym świadczy chociażby zamieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, wskazujące, że są w tym miejscu przeprowadzane unowocześnione badania prenatalne.

Placówka specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, także tych z zagrożeniem. Kompleksowa pomoc położnicza jest umożliwiona, bo pracują w tym miejscu medycy z dowolnych specjalności, a ginekolodzy stale podwyższają własne kwalifikacje. Badania genetyczne dla kobiet w ciąży są wykonywane wyjątkowo precyzyjnie, a kobiety, które w nich biorą udział mają pewność, że będą wzorcowo zaopiekowane.

Przeprowadzane są zarówno testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Pośród nich umieszczono nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, jaki wykrywa wiele wad płodu. Pośród nich wykrywane są: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa oraz trisomia chromosomu x. Każda kobieta w ciąży może poczuć się tutaj bezpiecznie oraz odczuwać komfort. Przed zrobieniem testu zebrany jest dokładny wywiad medyczny. Na dodatek przyszłe mamy mogą również liczyć na poinformowanie w wyborze najlepszego testu pod jej konkretny stan.

Termin badania za każdym razem jest dostosowany do czasu wolnego pacjentki. Do wykonania badania potrzebne jest 10 mililitrów krwi matki, pobranej z przedramienia. Wyniki NIFTY dostępne są od sześciu do 10 dni roboczych. Test NIFTY wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium, przynależącym do GENEPLANET, działającego na terenie UE. To kolejny raz ukazuje renomę wskazanej placówki. Szczegóły w temacie testu oraz wszystkie wiadomości organizacyjne opublikowane są na witrynie placówki. Rzetelne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest zalecane.