Uroda

Pure Aesthetic: innowacyjne zabiegi z dyscypliny medycyny estetycznej

Pure Aesthetic oferuje innowacyjne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Są to też zabiegi takie jak anti – aging oraz laseroterapia. Przed każdym z zabiegów jakim jest przykładowo medycyna estetyczna Lublin odbywa się wywiad z lekarzem, kwalifikujący do przeprowadzenia interwencji. Klientki są informowane o rezultatach, wskazaniach i przeciwwskazaniach.

Można także liczyć na uzyskanie dalszej dokumentacji fotograficznej, przed i po zabiegu. Znieczulenie zawsze dopasowane jest na indywidualnych zasadach. W miejscu takim zastosowane są tylko sprawdzone urządzenia, jak między innymi Kwas hialuronowy Lublin, dlatego można spodziewać się jak najlepszych efektów.

Dodatkowo można także oczekiwać na opiekę po zabiegu. Dokładny zarys wszystkich zabiegów podany jest na stronie internetowej. Są to przykładowo: peelingi, biorewitalizacja skóry, usuwanie tkanki tłuszczowej, skleroterapia, leczenie trądziku, terapia depigmentacyjna, wypadające włosy, mezoterapia igłowa, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, kolagen Nithya, leczenie nadpotliwości, kwas hialuronowy, powiększanie ust, lub nici liftingujące APTOS.