Zdrowie

Sztuka uwodzenia – jak podrywać damy?

Pośród różnych sfiksowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, który forsuje sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy odpowiednie wrażenie, uwidoczniamy się z najważniejszej witryny i tak dalej. Jednakowoż reguła definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest norma mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest nadrzędne w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, żeby w tym czasie zademonstrować walory naszego charakteru, a jeśli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – jesteśmy w stanie nigdy nie posiadać takiej szansy.

Wiele zależy także od tego, czy jest to nowa jednostka, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku serdecznie zapraszamy na jak odzyskać byłą. Tutaj naturalnie pojawia się koncepcja przeinaczania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest krocie: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na dyskretnego romantyka oraz tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wyznaczonej klasy społecznej, którą w stworzonym przez nas mniemaniu interesuje się budynek naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego wdziewamy się w wypasione luźne spodnie, kosztowne obuwie sportowe oraz markową, kolosalną bluzę z kapturem.

Prócz tego dużo biżuterii oraz kilka gadżetów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w opisującej nas sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie oraz wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie prowadzoną przez nas figurą. Kilka postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Stworzona przez nas hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.