Uroda

Wykonana profesjonalnie mikropigmentacja skóry głowy w London Esthetics

Wykonana profesjonalnie mikropigmentacja skóry głowy w London Esthetics jest zabiegiem wybieranym na równi przez kobiety, jak i przez panów, jacy będą zmagać się z takimi problemami jak na przykład: cofająca się linia włosów, strata gęstości albo blizny.

Utrata włosów jest zawsze trudnym do zaakceptowania zdarzeniem, a mikropigmentacja skóry głowy to zabieg, jaki potrafi temu zaradzać. W katowickim ośrodku zabieg zrobiony jest przez doświadczone osoby, które potrafią zrobić wszystko w taki sposób, że nawet nie da się zauważyć, iż ktoś nie ma naturalnych meszków włosowych. Dobrze będzie umawiać się na pierwszą rozmowę podczas jakiej jak najdokładniej oceniany będzie stan głowy pacjentki.

Ponadto można też będzie ustalić, czy nie ma obiekcji do zrobienia mikropigmentacji. Specjaliści medycyny estetycznej objaśnią wszystko, co pozwoli konkretnej osobie czuć się o wiele pewniej. Symulacja mieszków włosowych w zaawansowany sposób radzi sobie z łysieniem u kobiet i mężczyzn. Poza rezultatami wskazanymi wyżej można także oczekiwać na: przywracanie zakoli, zagęszczenie włosów, zakamuflowanie blizn po przeszczepach albo utworzenie efektu krócej ściętych włosów.

Potrzeby wszystkich pacjentów są omawiane indywidualnie. Przy wykorzystaniu mikroigieł licencjonowany ekspert formuje realistycznie prezentujące się meszki włosowe, co daje szansę na uzyskanie naturalnego wyglądu skóry na głowie. Można także oczekiwać naturalnego odwzorowania meszków włosowych i kolorystyki włosów. Całość uzależnione jest od tego co ustali się z pacjentami.